Klinikk for medisin og rehabilitering

Vi utreder, diagnostiserer, behandler og rehabiliterer mennesker med ulike diagnoser innen medisin, fysikalsk medisin og rehabilitering, nevrologi og revmatologi.

Kontakt

Besøksadresser og praktisk informasjon

Blodsykdommer, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/blodsykdommer-sykehuset-levangerBlodsykdommer, Sykehuset Levanger
Blodsykdommer, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/blodsykdommer-sykehuset-namsosBlodsykdommer, Sykehuset Namsos
Dialyse, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/dialyse-sykehuset-levangerDialyse, Sykehuset Levanger
Dialyse, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/dialyse-sykehuset-namsosDialyse, Sykehuset Namsos
Fordøyelsessykdommer, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/fordoyelsessykdommer-sykehuset-levangerFordøyelsessykdommer, Sykehuset Levanger
Fordøyelsessykdommer, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/fordoyelsessykdommer-sykehuset-namsosFordøyelsessykdommer, Sykehuset Namsos
Fysikalsk medisin og rehabiliteringhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/fysikalsk-medisin-og-rehabilitering-sykehuset-levangerFysikalsk medisin og rehabilitering
Geriatri, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/geriatri-sykehuset-levangerGeriatri, Sykehuset Levanger
Geriatri, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/geriatri-sykehuset-namsosGeriatri, Sykehuset Namsos
Hjertemedisinsk seksjon, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/hjertemedisinsk-seksjon-sykehuset-levangerHjertemedisinsk seksjon, Sykehuset Levanger
Hjertemedisinsk seksjon, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/hjertemedisinsk-seksjon-sykehuset-namsosHjertemedisinsk seksjon, Sykehuset Namsos
Hormonforstyrrelser, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/hormonforstyrrelser-sykehuset-namsosHormonforstyrrelser, Sykehuset Namsos
Infeksjonsmedisin, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/infeksjonsmedisin-sykehuset-levangerInfeksjonsmedisin, Sykehuset Levanger
Koordinerende enhet for habilitering og rehabiliteringhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/koordinerende-enhetKoordinerende enhet for habilitering og rehabilitering
Lungesykdommer, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/lungesykdommer-sykehuset-levangerLungesykdommer, Sykehuset Levanger
Lungesykdommer, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/lungesykdommer-sykehuset-namsosLungesykdommer, Sykehuset Namsos
Medisinsk overvåkningsavdeling (MOA), Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/medisinsk-overvakningsavdeling-sykehuset-levangerMedisinsk overvåkningsavdeling (MOA), Sykehuset Levanger
Medisinsk poliklinikk, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/medisinsk-poliklinikk-sykehuset-levangerMedisinsk poliklinikk, Sykehuset Levanger
Medisinsk poliklinikk, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/medisinsk-poliklinikk-sykehuset-namsosMedisinsk poliklinikk, Sykehuset Namsos
Nevrologi, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/nevrologi-sykehuset-levangerNevrologi, Sykehuset Levanger
Nevrologi, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/nevrologi-sykehuset-namsosNevrologi, Sykehuset Namsos
Nyresykdommer, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/nyresykdommer-sykehuset-levangerNyresykdommer, Sykehuset Levanger
Regionalt henvisningsmottak for private rehabiliteringsinstitusjoner i Midt-Norge ReHRhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/regionalt-henvisningsmottak-rehrRegionalt henvisningsmottak for private rehabiliteringsinstitusjoner i Midt-Norge ReHR
Revmatologi, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/revmatologi-sykehuset-levangerRevmatologi, Sykehuset Levanger
Slagenheten, Sykehuset Levangerhttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/slagenheten-sykehuset-levangerSlagenheten, Sykehuset Levanger
Slagenheten, Sykehuset Namsoshttps://hnt.no/avdelinger/klinikk-for-medisin-og-rehabilitering/slagenheten-sykehuset-namsosSlagenheten, Sykehuset Namsos