Samhandlingskoordinatorer

Samhandlingskoordinatorene jobber administrativt og har et særlig ansvar i spørsmål som gjelder samhandling mellom kommune- og spesialisthelsetjenesten. Samhandlingskoordinatorene for hver kommuneregion har også et overordnet ansvar for samhandling i kommunehelsetjenesten mellom kommunene i sin region.

​Kommuneregionene

Værnesregionen

Stjørdal, Selbu, Tydal og Meråker

Runar Asp, 90 26 70 27, Runar.Asp@varnesregionen.no

Levanger, Verdal og Frosta

Levanger, Verdal og Frosta

Anne Grete Wold, 99 10 06 69, anwo@innherred-samkommune.no

Indre Namdal

Grong, Høylandet, Lierne, Namsskogan og Røyrvik

Edith Valfridsson, edith.valfridsson@lierne.kommune.no

Inn-Trøndelag

Inderøy, Snåsa, Steinkjer og Verran

Liv Inger Masdal Næss, 90 67 09 04, liv.inger.masdal.naess@steinkjer.kommune.no

Midtre Namdal

Flatanger, Fosnes, Namsos, Namdalseid, Osen og Overhalla

Liv Brønstad, liv.bronstad@flatanger.kommune.no

Ytre Namdal

Bindal, Leka, Nærøy og Vikna

Marit Pedersen, 99 25 96 15, Marit.Pedersen@naroy.kommune.no

    

Helse Nord-Trøndelag

Samhandlingssjef

Olav Bremnes, 74 21 56 70 / 95 78 40 64, Olav.Bremnes@hnt.no  

Koordinerende enhet

Anne Kristine Vevelstad, 74 09 88 53, AnneKristine.Vevelstad@hnt.no

Lærings- og mestringssenteret

Ann Kathrin H. Røstad, 74 09 89 85, AnnKathrinHagen.Rostad@hnt.no

Klinikk for medisin og rehabilitering

Sykehuset Levanger

Hilde Folden, 74 09 82 10, Hilde.Folden@hnt.no

Sykehuset Namsos

Arnhild Jacobsen, 74 21 55 16 / 99 62 10 44

Rehabilitering

Nancy Haugan, 74 09 89 35, Nancy.Haugan@hnt.no

Kristin Eggen, 74 09 80 84, Kristin.Eggen2@hnt.no

Klinikk for medisinsk service

Gunnvor Brandseth, 74 02 30 30, Gunnvor.Opheim.Brandseth@hnt.no

Klinikk for kirurgi

Sykehuset Levanger

Aud Marit Vongraven, 74 09 80 33 / 48 19 10 38, AudMarit.Vongraven@hnt.no

Sykehuset Namsos

Siri Gunn Sagvik, 74 21 57 33 / 48 12 09 02, SiriGunn.Sagvik@hnt.no

DPS Stjørdal

Arve Forbord, 74 83 90 69 / 91 62 97 01, Arve.Forbord@hnt.no

DPS Kolvereid

Anne Mette Øiahals Eliassen, 74 21 52 45, AnneMetteOiahals.Eliassen@hnt.no

Klinikk for psykisk helsevern og rus

Sykehuset Levanger

Arne Okkenhaug, 74 09 86 62 / 45 67 41 04, Arne.Okkenhaug@hnt.no

Sykehuset Namsos

Sigrun Bertnum, 74 21 54 98, Sigrun.Bertnum@helse-nordtrondelag.no

Habilitering voksne

Marion Ness, 74 09 83 26, Marion.Elisabeth.Ness@hnt.no

Klinikk for kvinne, barn og familie 

Anita Hoff, 74 09 84 78, Anita.Hoff@helse-nordtrondelag.no

     

    

Varsle om endringer i kontaktinformasjon

Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.