Koordinerende enheter i kommunene

I kommunene kan en eller flere personer ha oppgaver knyttet til Koordinerende enhet.

​Bindal kommune

Kontakt: Anita S. Lund anita.s.lund@bindal.kommune.no

Flatanger kommune

Kontakt: Liv Brønstad liv.bronstad@flatanger.kommune.no

Fosnes kommune

Kontakt: Anne Johanne Lajord anne.johanne.lajord@fosnes.kommune.no

Frosta kommune

Kontakt: Astrid Gullesen astrid.gullesen@frosta.kommune.no 
Jostein Myhr jostein.myhr@frosta.kommune.no

Grong kommune

Kontakt: Berta Loeng berta.loeng@grong.kommune.no

Høylandet kommune

Kontakt: Kristin J. Østerås kristin.jenssen.osteras@hoylandet.kommune.no

Inderøy kommune

Kontakt: Heidi Dale heidi.dale@inderoy.kommune.no

Leka kommune

Kontakt: Tove Kvaløy tove.kvaloy@leka.kommune.no

Leksvik kommune

Kontakt: Øystein H. Sæther oystein.saether@leksvik.kommune.no 

Levanger kommune

Kontakt: Inger Lise Helgesen inger.lise.helgesen@levanger.kommune.no

Koordinerende enhet i Levanger kommune

Lierne kommune

Kontakt: Ann-Catrin Aasen ann.catrin.aasen@lierne.kommune.no

Meråker kommune

Forvaltningskontoret i Værnesregionen avd. Meråker

Kontakt:  Synnøve Kalvik synnove.kalvik@meraker.kommune.no

Namdalseid kommune

Kontakt: Trine Helbostad trine.helbostad@namdalseid.kommune.no

Namsos kommune

Namsos kommunes koordinerende enhet

Kontakt: Gørill Skogseth Andreassen  gorhill.skogseth@namsos.kommune.no

Namsskogan kommune

Kontakt: Vigdis Lindsetmo vigdis.lindsetmo@namsskogan.kommune.no

Nærøy kommune

Nærøy kommunes koordinerende enhet

Kontakt: Anne Karine Marø Holand anne.holand@naroy.kommune.no

Overhalla kommune

Kontakt: Heidi Kildal heidi.kildal@overhalla.kommune.no

Osen kommune

Osen kommunes koordinerende enhet

Kontakt: Sigrid Angen sigrid.angen@osen.kommune.no

Røyrvik kommune

Kontakt: Kjetil Sellæg kjetil.selleg@royrvik.kommune.no

Snåsa kommune

Kontakt: Ester Brønstad ester.bronstad@snasa.kommune.no

Steinkjer kommune

 Steinkjer kommunes koordinerende enhet
Kontakt: Ingeborg Laugsand ingeborg.laugsand@steinkjer.kommune.no

Stjørdal kommune

Forvaltningskontoret i Værnesregionen avd. Stjørdal

Kontakt: Merete Folmoe Rønningen merete.folmoe.ronningen@stjordal.kommune.no 

Verdal kommune

Verdal kommunes koordinerende enhet

Kontakt: Gro Nina Helberg gro.nina.helberg@verdal.kommune.no  

Verran kommune

Kontakt: Bjørge Christiansen bjorge.christiansen@verran.kommune.no

Vikna kommune

Kontakt: E-post koordinerendeenhet@vikna.kommune.no