Ledelsen i Helse Nord-Trøndelag

Administrerende direktør Torbjørn Aas

Administrende direktør Torbjørn Aas
Administrende direktør Torbjørn Aas
 

Telefon: 940 50 282
E-post: torbjorn.aas@hnt.no

Bilder av ledelsen i Helse Nord-Trøndelag

Klinikkledelse

Klinikk for kirurgi
Klinikkleder Tina Eilertsen
E-post: tina.b.eilertsen@hnt.no

Klinikk for kvinne, barn og familie
Klinikkleder Tore Andersen
E-post: tore.andersen@hnt.no

Klinikk for medisin og rehabilitering
Klinikkleder Klas Erik Hagstrøm
E-post: klas.erik.hagstrom@hnt.no

Klinikk for medisinsk service
Klinikkleder Sissel Moksnes Hegdal
E-post: sissel.hegdal@hnt.no

Klinikk for prehospitale tjenester
Klinikkleder Øystein Sende
E-post: oystein.sende@hnt.no

Klinikk for psykisk helsevern og rus
Klinikkleder Kathinka Meirik
E-post: kathinka.meirik@hnt.no



Fagstøtte direktør

Medisinsk fagsjef Paul Georg Skogen
E-post: paul.g.skogen@hnt.no

Kommunikasjonssjef Svein H. Karlsen
E-post: svein.h.karlsen@hnt.no


Senter for intern service

Senterleder Rune Modell
E-post: rune.modell@hnt.no


Senter for virksomhetsstøtte og utvikling

Senterleder Stein Erik Breivikås
E-post: stein.erik.breivikas@hnt.no




Fant du det du lette etter?
Tilbakemeldingen vil ikke bli besvart. Ikke send personlig informasjon, for eksempel epost, telefonnummer eller personnummer.