HELSENORGE

Ledelsen i Helse Nord-Trøndelag

Foretaksledelsen i Helse Nord-Trøndelag består av administrerende direktør, klinikkledere og stabssjefer.

Konstituert administrerende direktør Annamaria Forsmark. Foto.

Adm. direktør Annamaria Forsmark.



Administrerende direktør Annamaria Forsmark.
E-post: Annamaria.Forsmark​@hnt.no  

Bilder av ledelsen i Helse Nord-Trøndelag (flickr.com)

Organisasjonskart (eqs public, HNTs kvalitetssystem)

Klinikkledelse

Klinikk for bildediagnostikk
Klinikkleder Morten Troøyen
E-post: morten.trooyen@helse-nordtrondelag.no​

Klinikk for intern service
Klinikkleder Rune Modell
E-post: rune.modell@hnt.no

Klinikk for kirurgi, Levanger
Klinikkleder Grete Sivertsen
E-post: Grete.Sivertsen​@helse-nordtrondelag.no

Klinikk for kirurgi, Namsos
K​linikkleder Odd Kåre Hestmo
E-post: oddkare.hestmo@helse-nordtrondelag.no 

Klinikk for kvinne, barn og familie
Klinikkleder Randi Brenne Dreier
E-post: RandiBrenne.Dreier@helse-nordtrondelag.no

Klinikk for medisin og rehabilitering, Levanger
Klinikkleder Carl Platou
E-post: Carl.Platou@helse-nordtrondelag.no

Klinikk for medisin og nevrologi, Namsos
Klinikkleder Randi Sudbø Brandtzæg
E-post: RandiSudbo.Brandtzeg@helse-nordtrondelag.no

Klinikk for prehospitale tjenester
Klinikkleder Øystein Sende
E-post: oystein.sende@hnt.no

Klinikk for psykisk helsevern og rus
Klinikkleder Arnt H. Moe
E-post: arnt.havard.moe@hnt.no

Direktørens stab

Avdeling for fag
Fagsjef Svenn Morten Iversen
E-post: SvennMorten.Iversen@helse-nordtrondelag.no

Avdeling for HR og organisasjon
HR- og organisasjonssjef Therese Troset Engan
E-post: therese.troset.engan@helse-nordtrondelag.no​

Avdeling for kommunikasjon
Kommunikasjonssjef Svein H. Karlsen
E-post: svein.h.karlsen@hnt.no

Avdeling for kvalitet og virksomhetsstyring
Kvalitetssjef Hilde Fossland
E-post: hilde.fossland@hnt.no

Avdeling for utvikling
Utviklingssjef/Faglig ansvarlig Helseplattformen Kathinka Meirik
E-post: kathinka.meirik@hnt.no

​​​​Avdeling for økonomi
Økonomisjef Espen Ruud Sollien
E-post: EspenRuud.Sollien@helse-nordtrondelag.no​


Fant du det du lette etter?